Najlepsze z natury
Witamy
w świecie IREKS-u
Ireks

IREKS – Twój silny partner w biznesie

IREKS to firma, która od wielu lat wspiera piekarzy na całym świecie. Poprzez wysokiej jakości produkty, serwis i kreatywność jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zawsze i wszędzie. Obecność w ponad 90 krajach, pozwala nam zaprezentować szeroki wachlarz produktów i usług, dostosowanych do lokalnych rynków jak i międzynarodowych standardów. Jeżeli masz problem skontaktuj się z nami – zawsze chętnie służymy pomocą.

Z zespołem ponad 3000 pracowników, IREKS od ponad 160 lat stoi osobiście u boku piekarzy i cukierników na całym świecie. Zespół ponad 500 wysoko wykwalifikowanych pracowników w terenie z 30 krajów - wszyscy to mistrzowie piekarnicy i cukiernicy - jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Najwyższej jakości środki wypiekowe, wyprodukowane z najlepszych zbóż i naturalnych surowców – to nasza dewiza. Ich doskonała jakość połączona z kreatywnymi pomysłami oraz z atrakcyjnymi recepturami daje silny impuls do rozwoju każdej piekarni i cukierni. Dodatkowo szeroka gama produktów sprzyja indywidualnemu podejściu do klienta, co pozwala każdemu zachować swoją odrębność na trudnych lokalnych i światowych rynkach.

Ponadto IREKS jest również wiodącym producentem wysokiej jakości słodów dla wielu znanych browarów. Aromaty, produkty do lodów i handel wyrobami rolnymi uzupełniają paletę oferty grupy IREKS.

Główna siedziba IREKS GmbH, Kulmbach