Najlepsze z natury
Witamy
w świecie IREKS-u
Ireks
Polski> O NAS> Historia IREKS PROKOPOWICZ

IREKS – Twój silny partner w biznesie

W świat produktów IREKS-u - firmy o ponad 150 letniej tradycji wprowadzał Państwa od 1992 r. wyłączny importer - Firma "PROKOPOWICZ" Export-Import. Wzorowa współpraca z producentem zaowocowała powstaniem w 1998 r. wspólnej firmy - IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. k/Radomia.

Z początkiem 1992 roku polepszacze IREKS-u zaczęły być promowane przez firmę PROKOPOWICZ z Radomia, która należała do pionierów w swej branży, a właściciel swoim nazwiskiem gwarantował najwyższe walory oferowanych produktów oraz właściwą obsługę klientów.

Bardzo dobre kontakty z macierzystym IREKSEM umożliwiły dostęp do wiedzy i doświadczeń światowego lidera na rynku piekarniczym i zaowocowały powołaniem w 1998r Spółki pod nazwą IREKS PROKOPOWICZ.

Z nową, własną siedzibą w Milejowicach k/Radomia i jednoosobowym Zarządem reprezentowanym od początku działalności firmy przez Prezesa ZBIGNIEWA PROKOPOWICZA, a od 01.04.2009 przez jego następczynię - córkę ANNĘ PROKOPOWICZ-DUGLICĘ, Spółka wciąż rozszerza zasięg działania i gamę oferowanych produktów.

W 2000 roku nastąpiło przyłączenie firmy ENZYMA POLSKA i w związku z tym oferta handlowa oraz rynek uległ znacznemu rozszerzeniu.

14. lipca 2009 na terenie siedziby polskiej filii IREKS-u, firmy IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. w Milejowicach gm. Zakrzew, zostało uroczyście otwarte nowo wybudowane centrum szkoleniowe z pomieszczeniami biurowymi, magazynem surowców i magazynem chłodniczym.

Centrum szkoleniowe o łącznej powierzchni 655 m2, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do pieczenia, chłodzenia i mrożenia, stwarza okazję do praktycznych szkoleń na bardzo wyskokim poziomie pracowników i klientów z Europy Wschodniej.

Budynek posiada piekarnię i cukiernię szkoleniową o wielkości ponad 250 m2, atrakcyjne pomieszczenia szkoleniowe i prezentacyjne do szkoleń teoretycznych i poczęstunku dla gości.

Przy wyborze dostawców urządzeń, pod uwagę brani byli producenci wiodący na rynku międzynarodowym oraz najnowsze technologie. Dzięki nowej placówce szkoleniowej, firma IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. stworzyła nowocześnie wyposażone środowisko piekarnicze i cukiernicze, gdzie można znakomicie wypróbować i przedstawić produkty IREKS-u.

Także optycznie AKADEMIA PIEKARSKA prezentuje się doskonale - nowoczesny, dwukondygnacyjny, przeszklony budynek, atrakcyjnie zaprojektowany, malowniczy teren tworzą bardzo ujmujący wizerunek.