Najlepsze z natury
Nowości z IREKS-u:
z całego świata na bieżąco
Ireks
Polski> AKTUALNOŚCI> Aktualności

Aktualne informacje

Interesują Cię nowości z branży, targi, pomysły na produkty i inne ciekawe wiadomości z IREKS-u? Odwiedzaj częściej naszą stronę!

IREKS na targach FIE 2019

Odwiedź nas na stoisku E20 od 3 do 5 grudnia i zarejestruj się za darmo TUTAJ!

Nasza specjalność 2019: Brot – Kunst – Raum / Sztuka wypieku

Nasz kalendarz na rok 2019 ukazuje istotę działań firmy IREKS, a więc pasję i kompetencję w rzemiośle piekarniczym, z nieco innej perspektywy!

Nowe filmy instruktażowe na YouTube: wyjątkowe chleby dekoracyjne

IREKS to synonim pasji i kompetencji w rzemiośle piekarniczym. Dokładnie te atrybuty ukazane zostały w trzech nowych filmach instruktażowych na naszym kanale YouTube.

Nowy trend – produkty bezglutenowe

Odżywianie bezglutenowe, pierwotnie zarezerwowane dla osób cierpiących na celiakię, staje się dziś modnym trendem zdrowego odżywiania. Wiele osób świadomie decyduje się na unikanie glutenu w diecie. W ten sposób wypieki bezglutenowe zyskują coraz większą popularność i stają się nieodzownym elementem codziennego żywienia.

Przejście z IFS na FSCC

W celu utrzymania oraz dalszej poprawy wysokich standardów jakości, IREKS został certyfikowany zgodnie z FSSC 22000.

Kalendarz targów międzynarodowach

IREKS jest dostępny w każdym roku na targach we wszystkich regionach świata. Atrakcyjne koncepcje i zespół profesjonalistów to doskonałe źródło pomysłów i partnerów do rozmowy. Skorzystaj z możliwości oferowanych przez targi.

IREKS na targach iba 2018 – galeria zdjęć

Zamiłowanie i radość z pieczenia – to można było zaobserwować na stoisku IREKS-u na targach iba w Monachium. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: