Najlepsze z natury
Serwis – to dla nas wyraz prawdziwego partnerstwa
Ireks
Polski> SERWIS> Seminaria i szkolenia

Seminaria i szkolenia:
aby być zawsze na bieżąco

IREKS posiada ośrodki szkoleniowe i centra piekarnicze na całym świecie. Dzięki nim oferujemy naszym klientom możliwość uczestnictwa teoretycznie i praktycznie w wysokiej jakości seminariach i szkoleniach, prowadzonych przez prawdziwych fachowców z branży. Wszystko to dopasowane jest do indywidualnych wymogów, potrzeb oraz próśb naszych partnerów i klientów. Być na bieżąco zawsze i wszędzie – to nasza dewiza

Ośrodki szkoleniowe na całym świecie, to nie tylko wsparcie typowej produkcji opartej na naszych produktach. Głównym celem jest praca specjalnie dla Was - naszych klientów. Tutaj możesz wypróbować nowe przepisy, próbować i eksperymentować, kształcić swoich pracowników lub samego siebie.

Nasze praktyczne seminaria prowadzone są przez własnych i niezależnych ekspertów. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na realne korzyści dla codziennej pracy.

Intensywna wymiana doświadczeń z osobami często z innych krajów, dodatkowo inspiruje oraz pomaga rozwijać własne pomysły.

Stawiamy przede wszystkim na wymianę doświadczeń oraz budowanie dobrego klimatu do indywidualnych rozwiązań.

W naszych międzynarodowych seminariach i szkoleniach brali udział niezliczeni piekarze z całego świata. Kiedy możemy powitać Ciebie u nas? Jesteś zainteresowany? Porozmawiaj z doradcą IREKS-u lub napisz do nas.