Najlepsze z natury
Serwis – to dla nas wyraz prawdziwego partnerstwa
Ireks
Polski> SERWIS> Nasi technolodzy

Silny serwis w terenie:
„bezpośrednia pomoc” dla naszych klientów

IREKS niesie pomoc szybko i profesjonalnie. Jest to możliwe dzięki naszym technologom pracującym dla Ciebie na całym terenie Polski.

Poniżej znajdują się dane kontaktowe naszych technologów.


Technolog międzynarodowy

Jerzy Juszkiewicz
Technolog międzynarodowy

Telefon: +48 606 815 848
Mail: jerzy.juszkiewicz@ireks.com


Technolodzy przemysłowi

Wojciech Zinkiewicz
Technolog ds. klientów przemysłowych
Region: Polska wschodnia

Telefon: +48 502 326 985
Mail: wojtek.zinkiewicz@ireks-prokopowicz.com.pl

Piotr Maciejewski
Technolog ds. klientów przemysłowych
Region: Polska zachodnia

Telefon: +48 502 392 868
Mail: piotr.maciejewski@ireks-prokopowicz.com.pl


Technolodzy cukiernictwa

Marek Skiba
Technolog cukiernik
Region: Polska północno - zachodnia

Telefon: +48 509 832 553
Mail: marek.skiba@ireks-prokopowicz.com.pl

Piotr Cieślak
Technolog cukiernik
Region: Polska południowo - zachodnia

Telefon: +48 512 101 626
Mail: piotr.cieslak@ireks-prokopowicz.com.pl

Janusz Ochal
Technolog cukiernik
Region: Polska południowo - wschodnia

Telefon: +48 509 708 891
Mail: janusz.ochal@ireks-prokopowicz.com.pl

Marek Rewerski
Technolog cukiernik
Region: Polska północno - wschodnia

Telefon: +48 516 938 029
Mail: marek.rewerski@ireks-prokopowicz.com.pl


Technolodzy piekarnictwa

Mariusz Filipiak
Technolog piekarz
Region: Poznań, Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica

Telefon: +48 517 498 796
Mail: mariusz.filipiak@ireks-prokopowicz.com.pl

Wojciech Szczepanik
Technolog piekarz
Region: Poznań, Piła, Koszalin, Szczecin, Słupsk, Gorzów Wlkp.

Telefon: +48 502 283 985
Mail: wojtek.szczepanik@ireks-prokopowicz.com.pl

Karol Nowicki
Technolog piekarz
Region: Kalisz, Sieradz, Konin, Łódź, Częstochowa, Opole, Śląsk

Telefon: +48 506 208 048
Mail: karol.nowicki@ireks-prokopowicz.com.pl

Andrzej Krzyżanowski
Technolog piekarz
Region: Rzeszów, Kraków, Śląsk

Telefon: +48 502 232 475
Mail: andrzej.krzyzanowski@ireks-prokopowicz.com.pl

Paweł Kaśkiewicz
Technolog piekarz
Region: Radom, Kielce, Częstochowa

Telefon: +48 605 584 987
Mail: pawel.kaskiewicz@ireks-prokopowicz.com.pl

Grzegorz Kaszubowski
Technolog piekarz
Region: Warszawa

Telefon: +48 519 647 855
Mail: grzegorz.kaszubowski@
ireks-prokopowicz.com.pl

Piotr Petsch
Technolog piekarz
Region: Mazury, Olsztyn, Białystok

Telefon: +48 609 859 057
Mail: piotr.petsch@ireks-prokopowicz.com.pl

Adam Kopliner
Technolog piekarz
Region: Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto

Telefon: +48 519 647 849
Mail: adam.kopliner@ireks-prokopowicz.com.pl

Grzegorz Bałut
Technolog piekarz
Region: Kraków, Rzeszów, Śląsk

Telefon: +48 517 328 944
Mail: grzegorz.balut@ireks-prokopowicz.com.pl

Robert Leszczyński
Technolog piekarz
Region: Lublin, Radom

Telefon: +48 515 164 968
Mail: robert.leszczynski@ireks-prokopowicz.com.pl