Najlepsze z natury
Witamy
w świecie IREKS-u
Ireks
Polski> O NAS> Filozofia

Nasza filozofia

Filozofia IREKS-u jest oparta na trzech filarach, które są jednocześnie podstawą naszej codziennej pracy, są to: kompetencja, partnerstwo oraz ciągłość myśli i działania.

Kontynuacja

Przez ponad półtora wieku IREKS buduje swoją bogatą historię. Swoją dzisiejszą pozycję zawdzięcza dokładnemu planowaniu , przyszłościowym inwestycjom oraz innowacyjnym technologiom.

Połączenie tradycji i nowoczesności jest naszym wyróżnikiem. Bardzo ważnym czynnikiem dla firmy są nasi pracownicy, regularnie dbamy o ich zadowolenie i podnoszenie kwalifikacji.

Łączą nas: chęć dążenia do dobrych rzeczy, radości i różnorodności.

Kompetencja

Posiadanie wysokich kompetencji i wykwalifikowanej grupy pracowników jest potrzebą napędzająca cała rodzinę IREKS.

Kompetencjami wykazujemy się, na przykład przy starannym doborze wszystkich surowców, który rozpoczyna się przez dobór odpowiednich zbóż. Ciągła i nieustanna praca nad nowymi produktami i recepturami pozwala poszerzać nasze kompetencje. Kreatywne pomysły marketingowe, możliwość użycia zaawansowanych laboratoriów wewnętrznych pozwala nam być zawsze na czasie – przed konkurencją. Duży nacisk kładziemy na personel i pracowników, dzięki nim nasz kontakt z klientem na każdym etapie jest profesjonalny i kompetentny.

Tak więc możemy zaoferować naszym klientom usługi, które od nas oczekują. Bo 100 %IREKS-u oznacza 100 % jakości i 100 % bezpieczeństwa dla konsumenta. Widzimy to jako nasz przedsiębiorczy obowiązek i zgodnie z nim działamy.

Partnerstwo

Wszystkie nasze pomysły i receptury byłyby bezużyteczne, gdyby nie było ich – naszych partnerów handlowych. Pod hasłem "Razem jesteśmy silni" pielęgnujemy partnerstwo zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie – często przez wiele lat i dziesięcioleci.

Chcemy w ten sposób razem sprostać wyzwaniom, nadal przekazywać wiedzę i doświadczenie z pokolenia na pokolenie. To sprawia, że każdy pracownik w firmie stanowi własny ważny wkład do całości działania przedsiębiorstwa i swoim zaangażowaniem zapewnia, że grupa IREKS pozostanie także w przyszłości rodziną firmą.