Najlepsze z natury
Nowości z IREKS-u:
z całego świata na bieżąco
Ireks
Polski> AKTUALNOŚCI> holiday@home – mały kawałek wakacji na Twoim talerzu!

holiday@home – mały kawałek wakacji na Twoim talerzu!

Niech jeden z naszych mistrzów piekarskich z IREKS zabierze Cię w podróż po piekarniach całego świata i wyczaruje mały kawałek wakacji na talerzach Twoich klientów.

Podróżowanie oznacza odkrywanie wielu ekscytujących rzeczy - zabytków, imponujących cudów natury, ale także nowych chwil przyjemności! Zapach świeżo upieczonych bagietek z małej piekarni na południu Francji lub wyśmienita nuta przypraw tradycyjnych tureckich wypieków sprawiają, że wakacyjne wyjazdy są wyjątkowym przeżyciem, także pod względem kulinarnym!

Przenieś dokładnie te wypieki z całego świata do swojej lady sklepowej i zabierz swoich klientów w kulinarną podróż po piekarniach całego świata! Szczególnie w tym roku, kiedy wiele osób spędza wakacje w domu, można w ten sposób wyczarować odrobinę wakacyjnego klimatu na talerzach swoich klientów.

Jeden z naszych mistrzów piekarskich z IREKS-u pokaże Ci w krótkich filmach na naszym kanale YouTube, jak to przygotować! Oprócz interesujących informacji na temat międzynarodowych specjałów, takich jak tradycyjne Simity z Turcji czy aromatyczne Moñas Gallegas z Hiszpanii, można również zobaczyć, jak w mgnieniu oka można zrobić wypieki.

Ciekawi? Na życzenie chętnie prześlemy Ci przepisy na prezentowane wypieki.

IREKS przedstawia: Holiday@home - Fougasse
IREKS przedstawia: Holiday@home - Moña Gallega
IREKS przedstawia: Holiday@home - Simity
IREKS przedstawia: Holiday@home - Focaccia Stirata
IREKS przedstawia: Holiday@home - Kanelbullar