Najlepsze z natury
Serwis – to dla nas wyraz prawdziwego partnerstwa
Ireks
Polski> SERWIS> Wszechstronne wsparcie

Wszechstronne wsparcie: od nas dla was!

IREKS wspiera klientów w wielu dziedzinach związanych z piekarnictwem. Eksperci z różnych działów, są ze swoją wiedzą do Twojej dyspozycji. Od marketingu i sprzedaży poprzez receptury i tematy jakościowe. IREKS jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Rozwój nowych receptur

Nasz ciągły rozwój receptur zapewnia nowe pomysły na atrakcyjny i dochodowy asortyment - od międzynarodowych znanych produktów aż po typowe regionalne smakołyki. Stale coś nowego!

Marketing

Dzięki profesjonalnej koncepcji reklamowej i różnym promocjom IREKS z sukcesem wpływa na udaną sprzedaży pieczywa w Twojej piekarni. Posiadamy szeroki wachlarz możliwości - począwszy od opakowań, plakatów, banderol a skończywszy na reklamie prasowej oraz prezentacjach multimedialnych.

Targi

IREKS jest dostępny w każdym roku na targach we wszystkich regionach świata. Atrakcyjne koncepcje i zespół profesjonalistów to doskonałe źródło pomysłów i partnerów do rozmowy. Skorzystaj z możliwości oferowanych przez targi. Odwiedź nas na targach!

Literatura fachowa

IREKS jest autorem kilku własnych publikacji które można znaleźć w większości ilości piekarni na całym świecie. „IREKS ABC" lub „Podręcznik piekarniczy", to fachowo napisane książki odpowiadające na wiele pytań dotyczących procesów w piekarnictwie i cukiernictwie. Potrzebujesz porady, masz problem - książka IREKS-u to zawsze doskonały partner w każdej sytuacji

Jeżeli ta wiedza to za mało - skontaktuj się z naszym doradcą lub napisz do nas.