Najlepsze z natury
Witamy
w świecie IREKS-u
Ireks
Polski> O NAS> Arena międzynarodowa

Myśleć globalnie, działać lokalnie

Każdy kraj i każda piekarnia ma swój własny charakter. Ponieważ gustów konsumentów, linii produktów, działań i strategii rynkowych jest dzisiaj bardzo wiele, IREKS oferuje w ponad 90 krajach, indywidualne rozwiązania – połączenie międzynarodowej strategii z lokalnym podejściem do biznesu.

Spojrzenie poza własne horyzonty i istnienie w międzynarodowej przestrzeni było już bardzo ważne dla założyciela firmy przed ponad 160 laty co wskazało kierunek rozwoju IREKS-u zgodnie z którym do dzisiaj działa na całym świecie.

Tym samym jesteśmy bardzo dobrze poinformowani o specjalnościach krajowych i regionalnych a jednocześnie kierujemy naszą uwagę na światowe trendy. Naszą wiedzę realizujemy poprzez indywidualne produkty i nowe receptury, które prezentowane są w piekarniach przez naszą wysoko wykwalifikokwaną kadrę pracowników z 30 krajów.

W ten sposób korzystają wszyscy z globalnej wymiany pomysłów, którą to świadomie wspieramy i promujemy.

Filie firmy IREKS i jej partnerów handlowych można znaleźć w wielu krajach na całym świecie.

Dzięki integracji firmy Dreidoppel w 2004 roku, wiodącego na rynku producenta aromatów, bazowych składników do lodów i dekoracji cukierniczych, rozbudowana została nasza kompetencja w tym sektorze na rynku międzynarodowym.