Najlepsze z natury
Nowości z IREKS-u:
z całego świata na bieżąco
Ireks
Polski> AKTUALNOŚCI> IREKS na targach iba 2018

IREKS na targach iba 2018

Pasja i zamiłowanie do pieczenia - to będą mogli zaobserwować odwiedzający nasze stoisko IREKS na targach iba w Monachium, które odbędą się od 15 do 20 września w hali B4.

Pieczenie jest rzemiosłem posiadającym długą tradycję. Zamiłowanie, zdolności manualne, świadomość wysokiej jakości oraz pełne zaangażowanie - to cechy, które były i są nadal niezbędne, żeby stworzyć bardzo dobre pieczywo. Praca piekarza będzie zwieńczona sukcesem, jeżeli będzie on kochał to, co robi - ta uniwersalna zasada nie traci na swej aktualności.

Aby odnieść sukces, ważne jest również, by być otwartym na nowe trendy, rozwijać swoją kreatywność i ciągle poszukiwać nowych inspiracji. Receptury i produkty IREKS-u, które tworzone są z pasją oraz zamiłowaniem do detali, pomagają piekarniom w podkreślaniu ich rzemieślniczego charakteru oraz w realizowaniu nowych pomysłów nawiązujących do aktualnych trendów.

Nowe inspiracje, wynikające z połączenia tradycji z nowoczesnością, stanowią główne filary naszej tegorocznej obecności na targach iba w hali B4 | stoisko 330.

Dla zwiedzających przygotowaliśmy trzy aktywne strefy, w których można będzie porozmawiać z ekspertami IREKS-u, obserwować z bliska sposób przygotowywania przez nich pysznych wypieków oraz samemu przekonać się o jakości oferowanych przez nas produktów. Głównymi tematami będzie kreowanie atrakcyjnych przekąsek, obróbka zbóż specjalnych oraz przygotowywanie słodkich przysmaków. W ten sposób chcemy zainspirować zwiedzających do poszerzania swojego portfolio.

Mimo, że każda strefa reprezentować będzie odrębny temat, łączyć je będzie jedna wspólna cecha: będą one pokazywać, co łączy IREKS z fachem piekarskim - ogromna pasja i zamiłowanie do kreowania nowych wypieków!