Najlepsze z natury
Nowości z IREKS-u:
z całego świata na bieżąco
Ireks
Polski> AKTUALNOŚCI> IREKS eCampus [DAYS]

IREKS eCampus [DAYS]

8 dni pełnych inspiracji, wiedzy i profesjonalnej wymiany poglądów, czeka na Ciebie od 18 – 29 października 2021! W sześciu różnych internetowych seminariach na żywo, nie tylko dowiesz się więcej od naszych ekspertów o aktualnych trendach, takich jak orkisz czy dekoracja chleba. Możesz również oczekiwać nowych pomysłów i kreatywnych koncepcji na produkty, które od razu możesz wprowadzić w życie, lub użyć jako inspirację dla Twoich indywidualnych idei.

Brak targów – brak nowych pomysłów? Nie w IREKS-ie! IREKS eCampus [DAYS] dostarczy Ci skoncentrowanej wiedzy przez osiem dni. Oznacza to, wysokiej jakości wkład „non-stop”, z jednym lub dwoma web-seminariami dziennie. Oprócz aktualnych trendów, uczestnicy mogą spodziewać się również czterech naszych nowych produktów i nowych konceptów. Warto wziąć udział!

 

Możesz spodziewać się następujących tematów:

  • Wypieki ze słodem – jak się wyróżnić
  • Les Petits de Madlin – ciekawe połączenie
  • Owies – wyjątkowo wszechstronny
  • Dekoracja chleba – Bread.Art.Works.
  • Ciasto twarogowe – nowoczesna i delikatna przyjemność
  • Orkisz – bliższe spojrzenie na trendy

 

Wszystkie webinaria odbywają się w języku angielskim lub niemieckim. Program z pierwszego tygodnia zostanie powtórzony w tygodniu drugim, tak aby wszyscy zainteresowani, mieli możliwość wyboru dogodnego terminu. Wkrótce na naszej stronie, znajdziesz więcej informacji ma temat poszczególnych seminariów oraz link do rejestracji.